Олександрівський професійний аграрний ліцей П`ятниця, 18.01.2019, 21:57

Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Вітаю Вас Гість
   
Меню сайта

Форма входу

Наша група

Новини нашого ліцею
[17.01.2019]
Історична виставка  ”100 років боротьби: Українська революція  1917-1921” (0)
[10.01.2019]
10 січня в Олександрівському професійному аграрному ліцеї (0)
[28.12.2018]
Святкова програма "У пошуках Снігуроньки!" (0)
[22.12.2018]
З 15 жовтня по 14 грудня 2018 року (0)
[11.12.2018]
Успішне проходження ЗНО це відповідальний етап для кожного випускника Олександрівського професійного аграрного ліцею . (0)

Фото

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Директор 
 Гончаров Петро Степанович


Заступник директора з навчально-виробничої роботи :

  Шевченко Інна Михайлівна


Методист : Федорова Людмила Володимирівна


 Заступник директора з навчально-виховної роботи

Арбузова Наталя Миколаївна


Золота скарбниця навчального закладу

 

Викладачі загальноосвітніх предметів

Барбілат В.М. -І категорія. викладач фізики та астрономії.

Бойко В.В. - старший викладач, вища категорія, викладач історії.

Ванзенко Л.І -  спеціаліст,викладач фізкультури.

Шевченко В.П. - вища категорія,викладач математики.

Холодирєва С.В. – І категорія, викладач іноземної мови.

Остапчук І.П – спеціаліст ІІ категорії, викладач хімії та біології

Молодика І.А.-  спеціаліст ,викладач української мови та літератури                  

Федорова Л.В. - вища категорія, старший викладач, викладач зарубіжної літератури

 

Викладачі з предметів загально-професійної спрямованості

Камак О.М -  спеціаліст ІІ категорії ,викладач тракторів і автомобілів

Пашков Д.О. – спеціаліст, викладач будови автомобіля, с/г машини

Шелестюк В.С. - спеціаліст І категорії,викладач ПДР

Майстри виробничого навчання.

Алієв Р.М. 12 розряд

Воронова О.П. 12 розряд

Дереза С.Л. 13 розряд

Завгородня Л.О. 11 розряд

Ісакова Т.В. 12 розряд

Копитько В.В.  старший майстер

Молодика В.А. 12 розряд

Пшиченко М.В. 13 розряд

Ярошенко О.В. 13 розряд

Кудінов О.Т 13 розряд

Майстри виробничого навчання,інструктори з водіння

автотранспортних засобів

Бабешко В.А.   13 розряд

Завгородній О.В. 13  розряд

Лабецький О.Ю 12 розряд

Вихователь гуртожитку

Філонов О.М. спеціаліст І категорії

Бібліотекар

Висоцька Л.В. 11 розряд

Практичний психолог

Тищенко О.А  11 розряд

Вони творили історію ліцею

  • Ступка Т.І. –                 20 років.
  • Ступка В. І. –                29 років.
  • Севастьянова А.Ф. –     42 роки.
  • Шапоренко І. М. –          31 рік.
  • Максимова М.Ю. –         41рік.
  • Касьонкина. Л.А. -        18 років.
  • Тарновський Й.М. -         36 років.
  • Курцевич Л.Ф. -             37 років.
  • Курцевич М.М. -            32 роки
  • Ільченко А.М. -              37 років.
  • Попов В.І. -                   37 років.
  • Попова В.В. -                32 роки
  • Ласковець О.І. -              36 років.
  • Максимов П.М. -           37 років.
  • Трошин М.І. -               44 роки.
  • Сурма Т.А. -                 25 років.
  • Помазанова С.І. -         22 роки.
  • Топіліна В.І. -             35 років.
  • Литвин Л.М. -               35 років.
  • Карпенко І.Т. -             27 років.
  • Рашевський В.І. -          38 років.
  • Сергіенко О.В. -           36  років
  • Бабешко О.А -             36 років      
 

 

Пошук


Запрошуємо здійснити мрію - отримати першу трудову спеціальність:


Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів категорії «С»



Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С»;


Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)

Електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії «С»;


Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz