Олександрівський професійний аграрний ліцей Середа, 05.10.2022, 18:10

Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Вітаю Вас Гість
   
Меню сайта

Форма входу

Новини нашого ліцею
[29.08.2022]
(0)
[23.08.2022]
(0)
[22.08.2022]
23 серпня - День Державного Прапора України (0)
[22.08.2022]
Алгоритм дій від МОЗ (0)
[22.08.2022]
(0)

Фото

Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

19.10.2021

ТЕМА. Поняття законодавства.

Вітаю вас на нашому першому дистанційному уроці. Алгоритм ваших дій наступний.

1. Перейдіть за покликанням https://www.csi.org.ua/activity/zakonodavstvo-ponyattya-ta-elementy/  та опрацюйте матеріал сторінки.

2. Зробіть конспект основних положень статті.

Нагадую: конспекти для перевірки ви НЕ надсилаєте. Ваші роботи буде перевірено під час нашої зустрічі не в дистанційному режимі.

Не хворійте.

20.10.2021

ТЕМА.  Категорії автомобільного транспорту.

1. Опрацюйте матеріал сторінки (покликання http://zhi.hsc.gov.ua/yaki-isnuyut-kategoriyi-transportnih-zasobiv-za-yakimi-gromadyani-mozhut-buti-dopushheni-do-keruvannya/)

2. Зробіть конспект основних положень матеріалу.

Бережіть себе.

26.10.2021

ТЕМА. Правила перевезення вантажів автомобільним транспортом. Правила перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

1. Опрацюйте теретичний матеріал сторінки  за покликаннями https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0128-98#Text  та  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/176-97-%D0%BF#Text.

2. Основні положення матеріалу законспектуйте.

02.11.2021

ТЕМА. Відповідальність власників за технічний стан транспортних засобів.

 

1. Занотуйте в робочі зошити основні закони та статті щодо відповідальності за технічний стан:

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про дорожній рух» забороняється експлуатація транспортних засобів що підлягають обов'язковому технічному контролю, але не пройшли його.

Згідно з положенням пункту 31.3 Правил дорожнього руху, забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством, зокрема, якщо вони не пройшли обов`язковий технічний контроль (для транспортних засобів, що підлягають такому контролю).

Згідно ч. 3 ст. 121 Кодекс України про адміністративні правопорушення керування водієм транспортним засобом, що підлягає обов`язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.).

При цьому, повторне протягом року вчинення вищезазначеного правопорушення тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців або адміністративний арешт на строк від п'яти до десяти діб.

2. Опрацюйте матеріал статті за цим покликанням https://studfile.net/preview/5433035/page:47/.
І не хворійте.

09.11.2021

ТЕМА. Адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення Правил дорожнього руху.

Шановні учні, сьогодні остання і, на мій погляд, одна з найважливіших тем. Тому не тільки опрацюйте теоретичний матеріал з теми, а й запам'ятайте заради вашого ж безпечного життя.

 

Адміністративна відповідальність.

Заходи адміністративного впливу до порушників найбільш поширені. Вони застосовуються відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення за вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з дорожнім рухом у межах санкцій, передбачених Кодексом за їх вчинення.

Суб'єктами цих адміністративних правопорушень є фізичні деліктоздатні особи (громадяни України, іноземці і особи без громадянства), які досягли 16-річного віку.

У більшості випадків порушення правил дорожнього руху, за які настає адміністративна відповідальність, мають формальний склад, і для накладення санкції достатньо встановлення факту порушення правил, норм і стандартів щодо безпеки руху та експлуатації транспорту. Як і для інших правопорушень з формальним складом, установлення причинно-наслідкового зв'язку між правопорушенням та настанням чи можливим настанням шкідливих наслідків є необов'язковим.

Санкції за порушення правил дорожнього руху накладаються органами внутрішніх справ (у тому числі працівники підрозділів МВС, що забезпечують безпеку дорожнього руху), а у разі, якщо передбачено оплатне вилучення ТЗ, громадські роботи, позбавлення прав керування ТЗ, адміністративний арешт, санкції накладаються судом.

Кримінальна відповідальність.

Якщо порушення Правил дорожнього руху призвели до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, при якому загинули або були травмовані люди, або вчинено інші злочини на дорозі, особи, винні в цьому, притягаються до відповідальності згідно Кримінального кодексу.

Цивільно-правова відповідальність.

Цивільне законодавство передбачає, що з особи, дії якої призвели до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, залежно від характеру і обставин порушення, може бути стягнута повна або часткова сума завданої матеріальної та моральної шкоди (глава 82 ЦК України).

Транспортний засіб належить до джерела підвищеної небезпеки, тому власник (водій) транспортного засобу може нести матеріальну відповідальність за заподіяну шкоду цим транспортним засобом (ст. 1187 ЦК).

Пошук


Запрошуємо здійснити мрію - отримати першу трудову спеціальність:


Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів категорії «С»Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С»;


Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)

Електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії «С»;


Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтів - uCoz