Олександрівський професійний аграрний ліцей Понеділок, 24.01.2022, 07:45

Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Вітаю Вас Гість
   
Меню сайта

Форма входу

Новини нашого ліцею
[21.01.2022]
«Моя Соборна Україна» (0)
[19.01.2022]
Фотовиставка до Дня Соборності України «Україна – це ми!» (0)
[19.01.2022]
Фотовиставка до Дня Соборності "Україна - це ми!" (0)
[24.12.2021]
Правопросвітницький захід в Олександрівському професійному аграрному ліцеї (0)
[22.12.2021]
21 грудня вихователем гуртожитку  Олександрiвського професiйного аграрного лiцею (0)

Фото

Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

10.11.2020

ТЕМА. Контрольна робота: твір " Мої роздуми над романом І.Багряного "Тигролови".

Шановні третєкурсники, рада зустрічі з вами, хоч і онлайн. На останніх уроках ми  познайомились з пригодницьким романом І.Багряного "Тигролови". Говорили про проблеми свободи й боротьби з визволення про вольовий характер Григорія Многогрішного, про родину Сірків, майора Медвина; про ідею перемоги добра над злом: «Сміливі завжди мають щастя» . Пригадати вивчене вам допоможуть матеріали підручника (стор.160). Контрольний твір ви пишите в робочих зошитах, фотографуєте та надсилаєте на електронну адресу vitalinakozieva@ukr.net. Чекаю на ваші роботи.

18.11.2021

ТЕМАВоєнне лихоліття. Участь українських письменників у Другій світовій війні. Активізація патріотичної тематики, героїчного пафосу, посилення філософічності в літературі цього періоду. Олександр Довженко. Трагічна творча біографія митця. «Щоденник» (періоду війни). Правда про український народ, його історію крізь призму авторського бачення й оцінки. ТЛ: публіцистичність.

Любі мої третєкурсники. Ми продовжуємо наші зустрічі дистанційно. Під час перебігу сьогоднішнього дистанційного уроку ми познайомимось з творчою біографією митця, з Довженком-кінорежисером, з його основними фільмами; визначимо особливості світобачення; розглянемо «Щоденник» як джерело вивчення біографії митця в контексті його доби; особливості авторського бачення й оцінки історії України й українського народу, розкриємо національні і загальнолюдські проблеми. Алгоритм ваших дій наступний.

1. Ознайомтесь з біографією О.Довженка (стор. 165 пілручника).

2. Перевірте себе, виконавши тестові завдання за опрацьованим матеріалом (стор.171).

3. Домашнє завдання: прочитати кіноповість "Зачарована Десна".

 

18.01.2021

ТЕМА. Нова хвиля відродження української літератури на початку 1960-х років. «Шістдесятництво» як явище культурологічне й соціальне. Його зв’язок із дисидентським рухом. Ідейно-стильове розмаїття, тематична і формотворча новизна творчості «шістдесятників». Василь Симоненко. Коротко про митця («витязь молодої української поезії»). Традиційність його лірики. Образ України, громадянський вибір поета («Задивляюсь у твої зіниці…»). Мотив самоствердження людини у складному сучасному світі, її самодостатність і самоцінність («Я...»). Інтимна лірика В. Симоненка («Ну, скажи, хіба не фантастично…», «Ікс плюс ігрек»). Дмитро Павличко. Основні відомості про поета, перекладача. Основні мотиви його творів. Пісенна лірика, її популярність. Вірш «Два кольори», який став народною піснею. Національний колорит поетичних образів, роль антитези. Збірка любовної лірики «Таємниця твого обличчя». Використання фольклорних, персоніфікованих образів для передачі глибокого почуття кохання (*«Я стужився, мила, за тобою…»).

Вітаю вас, шановні третєкурсники. Перебіг ваших дій з теми сьогоднішнього дистанційного уроку наступний.

1. Опрацюйте теоретичний матеріал підручника "Літературне шістдесятництво" (стор.188-189). Занотуйте в робочий зошит основні, на ваш погляд, тези.

Нагадую: підручник О.Авраменка. Українська література (рівень стандарту). 2019 рік.

2. Ознайомтесь з інформацією про видатних українських поетів В.Симоненка та Д.Павличка.
3. Прочитайте поезію цих авторів.

4. Виконайте домашнє завдання на вибір: завд. 5 (стор. 193) або завд.5 (стор. 196).

Успіхів! Чекаю на ваші роботи. Не хворійте!

22.01.2021

ТЕМАІван Драч. «Балада про соняшник» – поетичний роздум про суть мистецтва, процес творчості. Символічність образів соняшника, сонця. ТЛ: балада (повторення). Микола Вінграновський. Коротко про поета, прозаїка, кіномитця. «У синьому небі я висіяв ліс». Вселюдські, національні мотиви крізь призму «інтимного самозосередження». Інтимна лірика зб. «Цю жінку я люблю».

Вітаю вас, любі мої, на черговому дистанційному уроці. Алгоритм вашої самостійної роботи з теми наступний.

1. Ознайомтесь з біографією Івана Драча (стор.197-198) та  Миколи Вінграновського (стор. 200 - 202).

2. Перепишіть у робочий зошит визначення "балади" (стор.199).

3. Звичайно, прочитайте вірші поетів.

4. Виконайте домашнє завдання одне на вибір: напишіть невеликий роздум, чому саме сонце й соняшник стали українськими символами або письмово дайте відповідь на запитання: чому саме синій колір домінує в поезії М.Вінграновського "У синьому небі я висіяв ліс...".

Успіху. Бережіть себе.

 

30.03.2021

ТЕМА. Література рідного коаю. Поетичні та прозові твори Донеччини. Ознайомлення з художніми творами митців рідного краю.

\Любі мої, добігає до кінця ваше знайомство з кращими зразками української літератури. На черзі знайомство з літературою рідного краю - літературою Донеччини.

Робота над темою сьогоднішнього уроку стовідсоково вимагає від вас самостійності. І не тільки тому, що наше навчання проходить у дистанційному форматі. Ітак, перебіг ваших дій такий:

1. знайдіть в Інтернет-мережі інформацію та твори будь-якого письменника або поета Донецького краю;

2. познайомте мене з цим автором.

Яким чином? Будь-яким, на ваш вибір. Це може бути відгук на ваше знайомство; буктрейлер; анкета твору; ментальна карта. Обирайте. Чекаю.

 

Пошук


Запрошуємо здійснити мрію - отримати першу трудову спеціальність:


Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів категорії «С»Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С»;


Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)

Електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії «С»;


Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтів - uCoz